Pokój VIP

Wyjątkowe kompozycje zabiegów w pokoju VIP

Ten komfortowy pokój zabiegowy dla dwóch osób został wyposażony w wannę z hydromasażem, saunę parową, prysznic, strefę relaksu oraz luksusowe łóżka do masażu. To idealne miejsce na romantyczne spotkania, prezent dla bliskiej osoby, dający możliwość celebrowania wspólnych chwil z kimś wyjątkowym. Zabiegi w Pokoju VIP polecane również dla nierozłącznych przyjaciółek – w cudownej atmosferze zapachów, przy relaksacyjnej muzyce i blasku świec doświadczysz pełnego odprężenia, zadowolenia i luksusu.

Pokój VIP

Czekoladowe Spa

Zabieg rozpoczyna się aromaterapeutyczną kąpielą w wannie z hydromasażem. Po niej przeprowadzany jest masaż całego ciała ciepłą czekoladą, a następnie nakładana jest maska oraz czekoladowy krem pielęgnacyjny. Aromatyczna i pełna wartościowych składników czekolada wspaniale zrelaksuje, wygładzi i odżywi skórę.

120 min/ 630 zł
(2 os.)

Rasul – Seans w łaźni parowej

Zabieg na bazie błota z Morza Martwego, który usuwa toksyny z organizmu, złuszcza martwy naskórek i pielęgnuje skórę. Seans zakończony masażem pleców.

75 min/ 500 zł
(2 os.)

Rytuał firmowy

Kompleksowa pielęgnacja dla odnowy naskórka wzbogacona o masaż firmowy.

150 min/ 700 zł
(2 os.)

Rytuał luksusowy

Wspaniałe połączenie zabiegów dla gładkiego ciała, odżywienie skóry oraz pełnego odprężenia. Proteiny zawarte w kozim mleku ze względu na swe właściwości, dobroczynnie wpływają na kolagen. Po rytuale skóra staje się jedwabista i pełna blasku.

150 min/ 700 zł
(2 os.)

Rytuał błotny w łaźni parowej dla dwojga

Kompleksowy seans dla ciała i zmysłów. Zabieg składa się z peelingu całego ciała, nałożenie błota z Morza Martwego oraz seans w łaźni parowej.

60 min / 360 zł
(2 os.)

Ceremonie odżywcze dla dwojga

Kompleksowy seans dla ciała i zmysłów na bazie Liczi & Mango dla Niej, korzenno-drzewnym zapachu dla Niego. Nadaje skórze rozświetlający blask i niezwykłą delikatność. Zabieg składa się z peelingu ciała, wspólnej
kąpieli, masażu relaksacyjnego ciała oraz masażu twarzy.

140 min / 770 zł
(2 os.)

Ceremonia AROMATHERAPHY z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

Peeling połączony z masażem aromaterapeutycznym ciała o wybranej nucie zapachowej.

480 zł /90 min
(2 os.)

MASAŻE DLA DWOJGA z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

Masaż dla Dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości.Relaksacyjny masaż na bazie masła shea o zapachu słodkiej afryki dla niej, habibi dla niego doskonale nawilży skórę, a aromat wpłynie kojąco na wasz umysłowy i emocjonalny stan.

90 min / 420 zł
(2 os.)

Kąpiele SPA dla dwojga z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

– ODŻYWCZA KĄPIEL W KOZIM MLEKU + poczęstunek w formie świeżych owoców
– KĄPIEL W PIWIE z degustacją piwa
– KĄPIEL W WINIE z degustacją wina
– AROMATERAPIA + poczęstunek w formie świeżych owoców

Kąpiel otula zmysłowym zapachem wybranych aromatów, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną. Do kąpieli serwowany jest poczęstunek w formie świeżych owoców lub dostosowanego do kąpieli napoju.

40 min / 300 zł
(2 os.)