Hydroterapia

Ta potwierdzona naukowo metoda terapeutyczna polega na zewnętrznym zastosowaniu wody na organizm. Hydroterapia jest znaną i od wielu wieków stosowaną formą leczenia i niwelowania stresu i jego skutków.

Nazywana również masażem wirowym. Ciepło wody oraz jej ruch wirowy wpływają leczniczo na wybrane pole zabiegowe. Kąpiel wirowa znajduje zastosowanie w przewlekłych stanach zapalnych, stanach pourazowych, przewlekłym zapaleniu stawów oraz przykurczach bliznowatych.

Kąpiel wirowa kończyn górnych 20 min 20 zł
Kąpiel wirowa kończyn dolnych 20 min 30 zł

Kąpiel wirowa kończyn dolnych/ kręgosłupa L/S

Kąpiel perełkowa

Kąpiel wirowa kończyn górnych

Jest zabiegiem wodoleczniczym, w którym wykorzystuje się dodatkowo strumień wody o określonym ciśnieniu. Oddziaływanie masażu na ustrój zależy od temperatury wody oraz ciśnienia, które wraz z czasem trwania zabiegu jest stopniowo zwiększane. Masaż podwodny wykorzystywany jest m.in. w leczeniu chorób narządu ruchu i nerwobólach, szczególnie nerwu kulszowego.

30 min 50 zł

Masaż podwodny

Kąpiel perełkowa wykonywana jest w specjalnej wannie wyposażonej w dysze doprowadzające pęcherzyki powietrza, które delikatnie drażnią skórę, działając na zasadzie mikromasażu. Zabieg wykazuje działanie odprężające. Dodatkowo rozszerza naczynia włosowate, stymuluje metabolizm, działa przeciwbólowo oraz jest wykorzystywany w leczeniu bezsenności.

30 min 50 zł

Kąpiel perełkowa