MASAŻE

Odpowiednio wykonany masaż działa odprężająco, łagodzi ból i sprzyja regeneracji sił. Coraz więcej osób docenia i korzysta ze zbawiennych właściwości masaży.
Profesjonalny personel, kosmetyki pielęgnacyjne i relaksująca atmosfera Atut Med&SPA poprawią samopoczucie i pomogą zapomnieć o stresie oraz nieprzyjemnym napięciu mięśni.
Wybierz odpowiedni dla siebie masaż lub skonsultuj się z naszymi specjalistami.

Cennik

55 min / 140 zł
Rytualny masaż tajski stóp

Rytuał rozpoczyna się moczeniem stóp z olejkami aromatycznymi następnie wykonywany jest peeling stóp. kolejnym etapem rytuału jest masaż tajski stóp, który skupia w sobie dwie techniki: masażu stóp i akupresurę stref refleksologicznych.

55 min / 180 zł
Udvartana

To intensywny rodzaj masażu wykonywany na całe ciało, oczyszcza organizm z toksyn i wyrównuje nierówności skóry. Do zabiegu używane są naturalne, ziołowe oleje i proszki, które wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają obieg krwi.

25 min/85 zł, 55 min/ 140 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY – częściowy/całościowy

To propozycja przygotowana specjalnie dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i zrelaksowanie umysłu. Delikatne ruchy i ciepły olejek gwarantują relaks i odprężenie.

25 min/ 90 zł, 55 min / 170 zł
MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA częściowy/ całościowy

Masaż oparty na klasycznych technikach . Głęboko relaksujący i odprężający o dość znacznym natężeniu.

25 min/100 zł, 55 min/190 zł
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – częściowy/całościowy

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, regenerując całe ciało i umysł.

55 min/200 zł
MASAŻ CIAŁA CIEPŁĄ CZEKOLADĄ

Porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychikę jak i ciało masaż ciepłą czekoladą zawierającą ziarno kakaowca, które pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin.  

55 min/190 zł
MASAŻ WELLNESS

Masaż relaksacyjny całego ciała na bazie aromatycznych ciepłych olejków, z masażem głowy i stóp.

55 min/180 zł
ODŻYWCZY MASAŻ CIAŁA CIEPŁYM MASŁEM SHEA

Odprężający, relaksacyjny masaż całego ciała na bazie masła shea. Doskonale nawilża, regeneruje, uelastycznia i dostarcza witamin. Szczególnie polecany dla skóry suchej.

55 min/190 zł
RYTUALNY MASAŻ ŚWIECĄ

Zaskakujący, obezwładniający zmysły zapachem i ciepłym dotykiem. Masaż relaksacyjny wykonywany ciepłym woskiem świecy.

55 min/230 zł
DOTYK LOMI – MASAŻ POLINEZYJSKI

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu. Charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

55 min/ 210 zł, 75 min/260 zł
FIRMOWY MASAŻ – Ukojenie od stop do głów

Relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym olejem, łączący w sobie techniki masażu klasycznego oraz masażu hawajskiego. Zakończony relaksacyjno-ujędrniającym masażem twarzy, na bazie specjalistycznych kosmetyków nawilżających oraz masażem głowy.

85 min/ 290 zł
MASAŻ masaż Abhyanga AJURWEDYJSKI CIAŁA, TWARZY I GŁOWY na oleju sezamowym

Zabieg inspirowany Ajurwedą. Pakiet składający się z dwóch zabiegów, stworzony dla osób zmęczonych i zestresowanych nadmiarem obowiązków. Masaż Abhyanga całego ciała wykonywany jest na bazie dużej ilości ciepłego oleju sezamowego i połączony z masażem twarzy oraz głowy.

45 min / 210 zł
SHIRODHARA – MASAŻ GŁOWY

Indyjski masaż głowy zwany inaczej masażem ,, na trzecie oko ’.
Jego wyjątkowość polega na polewaniu ciepłego oleju sezamowego, który delikatnie i subtelnie wylewa się wprawiając w relaksujący nastrój.

Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.