Gabinety

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oddajemy do dyspozycji aż 9 gabinetów SPA.

Wszystko po to, by czas spędzony u nas był niezapomnianym przeżyciem, pozwalającym na odprężenie i regenerację.
Zapraszamy w podróż do wyjątkowego świata relaksu!

Gabinet posiada dwa osobne stanowiska:
podstawowa klasyczna pielęgnacja dłoni i stóp, rozbudowana o pielęgnację SPA z parafiną z klasycznym lakierem
możliwość wykonania manicure i pedicure hybrydowego.

Kapsuły SPA to najnowocześniejsze rozwiązanie wellness łączące w sobie funkcje oraz zalety kilku nowoczesnych urządzeń kosmetycznych.

Neoqi Mediq to profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetyczno-rehabilitacyjnych. Oferuje szeroki zakres funkcji do wykorzystania nie tylko w kosmetyce, ale także w przypadku terapii niektórych schorzeń. Umożliwia przeprowadzenie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach.
Neoqi Mediq to unikalna rozkosz dla zmysłów, której możesz doświadczyć w sposób relaksujący, komfortowy i bezpieczny. Pozwala zachować wewnętrzną harmonię, równowagę i jest idealnym sposobem na dobre zdrowie, młodość i piękny wygląd.

Funkcje:
– sauna infrared (podwójne lampy infrared)
– sauna parowa
– arometerapia
– prysznic Vichy
– zabiegowa leżanka wibracyjna
– chromoterapia
– hydromasaż
– masaż z bąbelkami powietrza
– wąż do masażu wodnego
– muzykoterapia (MP3)
– wentylator chłodzący twarz
– prysznic ręczny
– ozonator
– 26 dysz
– szybkie napełnianie i opróżnianie wanny

Wyposażenie
Część górna:
2 emitery promieniowania podczerwonego IR, funkcja sauny parowej, koloroterapia 4 lampy LED, prysznic Vichy z 4 dyszami, aromaterapia, przeszklona pokrywa otwierana do góry, chłodzący nawiew na twarz

Część dolna:
leżanka do masażu wibracyjnego, prysznic ręczny, wąż do masażu podwodnego, ergonomicznie profilowana 190-litrowa akrylowa wanna, wszystkie dysze chromowane. Wanna ma 4 strefy masażu: 8 minidysz na plecy, 2 superdysze na stopy, 6 superdysz na boki ciała, 10 dysz magic na spodzie wanny. Pompa 1,1 kW do hydromasażu dająca ciśnienie 2,3 bara, kolorowe podświetlenie wanny RGB LED, podgrzewanie wody, funkcja automatycznej dezynfekcji, 2 panele sterowania. W wyposażeniu standardowym system MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej.

W gabinecie odbywają się głównie masaż częściowy, ciała, zabiegi na ciało bez konieczności użycia prysznica, zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

W gabinecie odbywają się: masaż częściowy, ciała, zabiegi na ciało, zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

W gabinecie odbywają się: zabiegi pielęgnacyjne twarzy, pielęgnacja oprawy oka, zabiegi specjalistyczne na twarz z użyciem sprzętów kosmetycznych (mobilnych).

W gabinecie odbywają się: głównie masaż częściowy, ciała, zabiegi na ciało bez konieczności użycia prysznica, zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

W gabinecie odbywają się: masaż częściowy, ciała, zabiegi na ciało, zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

Komfortowy pokój zabiegowy dla dwóch osób został wyposażony w wannę z hydromasażem, saunę parową, prysznic, luksusowe łóżka oraz strefę relaksu.

Salon fryzjerski dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość usług i profesjonalizm.  Z najwyższą starannością oraz aktualnymi trendami strzyżemy, modelujemy fryzury, a także proponujemy upięcia fantazyjne i okazjonalne. Z przyjemnością udzielamy porad dotyczących codziennej stylizacji i pielęgnacji włosów.
Czynny:
wtorek, czwartek – godz. 9.00-15.00
środa, piątek – godz. 13.00-19.00
sobota – godz. 9.00 – 15.00