POKÓJ VIP

Wyjątkowe kompozycje zabiegów w pokoju VIP. Komfortowy pokój zabiegowy dla dwóch osób został wyposażony w wannę z hydromasażem, saunę parową, prysznic, strefę relaksu oraz luksusowe łóżka do masażu. To idealne miejsce na romantyczne spotkania, prezent dla bliskiej osoby, dający możliwość celebrowania wspólnych chwil z kimś wyjątkowym. Zabiegi w Pokoju VIP polecane również dla nierozłącznych przyjaciółek – w cudownej atmosferze zapachów, przy relaksacyjnej muzyce i blasku świec doświadczysz pełnego odprężenia, zadowolenia i luksusu.

Cennik

60 min / 200 zł / 2os.
Rytuał błotny w łaźni parowej dla dwojga

Kompleksowy seans dla ciała i zmysłów. Zabieg składa się z peelingu całego ciała, nałożenie błota z Morza Martwego oraz seans w łaźni parowej

140 min / 700 zł / 2 os.
Ceremonie odżywcze dla dwojga

Ceremonia składa się z owocowego peeling całego ciała, kąpieli aromaterapeutycznej, masażu Wellness oraz masażu twarzy na oleju arganowym.

90 min / 300 zł / 2 os.
MASAŻE DLA DWOJGA z odpoczynkiem w strefie relaksu

Masaż dla Dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości.Odżywczy masaż na bazie masła shea z poczęstunkiem ze świeżych owoców w strefie relaksu.

60 min / 200 zł / 2 os.
Kąpiele spa dla dwojga z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

Każda kąpiel poprzedza peeling cukrowy całego ciała.
– ODŻYWCZA KĄPIEL W KOZIM MLEKU + poczęstunek w formie świeżych owoców
– KĄPIEL W PIWIE z degustacją piwa
– KĄPIEL W WINIE (serwowane wino)
– AROMATERAPIA + poczęstunek w formie świeżych owoców

Kąpiel otula zmysłowym zapachem wybranych aromatów, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną. Do kąpieli serwowany jest poczęstunek w formie świeżych owoców lub dostosowanego do kąpieli napoju.

Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.