Hydroterapia

Hydroterapia jest znaną i od wielu wieków stosowaną formą leczenia i niwelowania stresów.

Ta skuteczna metoda terapeutyczna polega na zewnętrznym zastosowaniu wody na organizm. Zgodnie z naszą filozofią wszystkie nasze zabiegi nie tylko leczą, a relaksują i regenerują.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hydroterapia
Kąpiel wirowa kończyn górnych / Kąpiel wirowa kończyn dolnych i odc. L/S kręgosłupa

Nazywana również masażem wirowym. Ciepło wody oraz jej ruch wirowy wpływają leczniczo na wybrane pole zabiegowe. Kąpiel wirowa znajduje zastosowanie w przewlekłych stanach zapalnych, stanach pourazowych, przewlekłym zapaleniu stawów oraz przykurczach bliznowatych.

Kąpiel wirowa kończyn górnych 20 min 20 zł
Kąpiel wirowa kończyn dolnych 20 min 30 zł

Kąpiel wirowa kończyn dolnych/ kręgosłupa L/S
Kąpiel perełkowa
Kąpiel wirowa kończyn górnych
Masaż podwodny

Jest zabiegiem wodoleczniczym, w którym wykorzystuje się dodatkowo strumień wody o określonym ciśnieniu. Oddziaływanie masażu na ustrój zależy od temperatury wody oraz ciśnienia, które wraz z czasem trwania zabiegu jest stopniowo zwiększane. Masaż podwodny wykorzystywany jest m.in. w leczeniu chorób narządu ruchu i nerwobólach, szczególnie nerwu kulszowego.

30 min 50 zł

Masaż podwodny
Kąpiel perełkowa

Kąpiel perełkowa wykonywana jest w specjalnej wannie wyposażonej w dysze doprowadzające pęcherzyki powietrza, które delikatnie drażnią skórę, działając na zasadzie mikromasażu. Zabieg wykazuje działanie odprężające. Dodatkowo rozszerza naczynia włosowate, stymuluje metabolizm, działa przeciwbólowo oraz jest wykorzystywany w leczeniu bezsenności.

30 min 50 zł

Kąpiel perełkowa
Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.