VIP room

Our VIP room offers exquisite composition of treatments in a private atmosphere. This unique and luxurious room designed for two is equipped with a hot tub, steam room, shower, relaxation area and massage beds. It is a perfect place for a romantic date or to celebrate an anniversary with your loved one.

Cennik

120 min/ 630 zł (2os)
Czekoladowe Spa

Zabieg rozpoczyna się aromaterapeutyczną kąpielą w wannie z hydromasażem. Po niej przeprowadzany jest masaż całego ciała ciepłą czekoladą, a następnie nakładana jest maska oraz czekoladowy krem pielęgnacyjny. Aromatyczna i pełna wartościowych składników czekolada wspaniale zrelaksuje, wygładzi i odżywi skórę.

75 min/ 500 zł (2os)
Rasul – Seans w łaźni parowej

Zabieg na bazie błota z Morza Martwego, który usuwa toksyny z organizmu, złuszcza martwy naskórek i pielęgnuje skórę. Seans zakończony masażem pleców.

150 min/ 700 zł (2os.)
Rytuał firmowy

Kompleksowa pielęgnacja dla odnowy naskórka wzbogacona o masaż firmowy.

150 min/ 700 zł (2os.)
Rytuał luksusowy

Wspaniałe połączenie zabiegów dla gładkiego ciała, odżywienie skóry oraz pełnego odprężenia. Proteiny zawarte w kozim mleku ze względu na swe właściwości, dobroczynnie wpływają na kolagen. Po rytuale skóra staje się jedwabista i pełna blasku.

60 min / 360 zł / 2os.
Rytuał błotny w łaźni parowej dla dwojga

Kompleksowy seans dla ciała i zmysłów. Zabieg składa się z peelingu całego ciała, nałożenie błota z Morza Martwego oraz seans w łaźni parowej

140 min / 770 zł / 2 os.
Ceremonie odżywcze dla dwojga

Kompleksowy seans dla ciała i zmysłów na bazie Liczi & Mango dla Niej, korzenno-drzewnym zapachu dla Niego. Nadaje skórze rozświetlający blask i niezwykłą delikatność. Zabieg składa się z peelingu ciała, wspólnej
kąpieli, masażu relaksacyjnego ciała oraz masażu twarzy.

480 zł /90 min /2 os.
Ceremonia AROMATHERAPHY z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

Peeling połączony z masażem aromaterapeutycznym ciała o wybranej nucie zapachowej.

90 min / 420 zł / 2 os.
MASAŻE DLA DWOJGA z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

Masaż dla Dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości.Relaksacyjny masaż na bazie masła shea o zapachu słodkiej afryki dla niej, habibi dla niego doskonale nawilży skórę, a aromat wpłynie kojąco na wasz umysłowy i emocjonalny stan.

40 min / 300 zł / 2 os.
Kąpiele SPA dla dwojga z poczęstunkiem i odpoczynkiem w strefie relaksu

– ODŻYWCZA KĄPIEL W KOZIM MLEKU + poczęstunek w formie świeżych owoców
– KĄPIEL W PIWIE z degustacją piwa
– KĄPIEL W WINIE (serwowane wino)
– AROMATERAPIA + poczęstunek w formie świeżych owoców

Kąpiel otula zmysłowym zapachem wybranych aromatów, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, miękką i delikatną. Do kąpieli serwowany jest poczęstunek w formie świeżych owoców lub dostosowanego do kąpieli napoju.

Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.