Massages

The massage, if done properly, eases the pain, provides regeneration and procures the feeling of great relaxation. More and more people appreciate and take advantage of the benefits of massage treatments.
Qualified masseurs, professional skin care and relaxing atmosphere atAtutMed&SPA will improve your well-being and help you forget about the stress and an unpleasant muscle tension.
Choose your perfect massage or ask our specialists.

PRICE LIST

55 min / 130 zł
Rytualny masaż tajski stóp

Rytuał rozpoczyna się moczeniem stóp z olejkami aromatycznymi następnie wykonywany jest peeling stóp. kolejnym etapem rytuału jest masaż tajski stóp, który skupia w sobie dwie techniki: masażu stóp i akupresurę stref refleksologicznych.

60 min / 150 zł
Udvartana

To intensywny rodzaj masażu wykonywany na całe ciało, oczyszcza organizm z toksyn i wyrównuje nierówności skóry. Do zabiegu używane są naturalne, ziołowe oleje i proszki, które wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają obieg krwi.

30 min/75 zł, 60 min/ 130 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY – częściowy/całościowy

To propozycja przygotowana specjalnie dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i zrelaksowanie umysłu. Delikatne ruchy i ciepły olejek gwarantują relaks i odprężenie.

30 min/75 zł, 60 min/ 140 zł
MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY CIAŁA – CZĘŚCIOWY/CAŁOŚCIOWY

Masaż relaksacyjny daje upust stresom dnia codziennego. Wonne olejki eteryczne wpływają kojąco na umysłowy i emocjonalny stan. Masaż ten wykorzystuje lecznicze działanie olejków eterycznych na skórę i na cały organizm.

60 min/150 zł
MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA
60 min/180 zł
MASAŻ WELLNESS

Masaż relaksacyjny całego ciała na bazie aromatycznych ciepłych olejków, z masażem głowy i stóp.

60 min / 180 zł
MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Aromaterapeutyczny masaż stymulujący ciało do usuwania toksyn oraz odbudowy komórkowej. Specjalna technika masowania stemplami zaczerpnięta z kultury tajskiej ujędrnia, uśmierza ból i redukuje napięcie mięśni.

60 min/170 zł
ODŻYWCZY MASAŻ CIAŁA CIEPŁYM MASŁEM SHEA

Odprężający, relaksacyjny masaż całego ciała na bazie masła shea. Doskonale nawilża, regeneruje, uelastycznia i dostarcza witamin. Szczególnie polecany dla skóry suchej.

60 min/180 zł
RYTUALNY MASAŻ ŚWIECĄ

Zaskakujący, obezwładniający zmysły zapachem i ciepłym dotykiem. Masaż relaksacyjny wykonywany ciepłym woskiem świecy.

60 min/220 zł
DOTYK LOMI – MASAŻ POLINEZYJSKI

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu. Charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

75 min/200 zł
FIRMOWY MASAŻ – Lawendowe Ukojenie

Relaksacyjny masaż ciała ciepłym olejem z nutą lawendy, połączony z odprężającym masażem głowy oraz twarzy.

90 min/ 280 zł
MASAŻ AJURWEDYJSKI CIAŁA, TWARZY I GŁOWY na oleju sezamowym

Zabieg inspirowany Ajurwedą. Pakiet składający się z dwóch zabiegów, stworzony dla osób zmęczonych i zestresowanych nadmiarem obowiązków. Masaż Abhyanga całego ciała wykonywany jest na bazie dużej ilości ciepłego oleju sezamowego i połączony z masażem twarzy oraz głowy.

45 min / 200 zł
SHIRODHARA – MASAŻ GŁOWY

Wyjątkowo relaksujący i odprężający masaż głowy. Podstawą masażu “na trzecie oko” jest polewanie ciepłym olejem sthapani, czyli miejsca między łukami brwiowymi, które według Ajurwedy odpowiada za przesył energii. Zbawienny dla przepracowanych osób – łagodzi stres i bóle głowy.

Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.