Massages

The massage, if done properly, eases the pain, provides regeneration and procures the feeling of great relaxation. More and more people appreciate and take advantage of the benefits of massage treatments.
Qualified masseurs, professional skin care and relaxing atmosphere atAtutMed&SPA will improve your well-being and help you forget about the stress and an unpleasant muscle tension.
Choose your perfect massage or ask our specialists.

PRICE LIST

55 min / 140 zł
Rytualny masaż tajski stóp

Rytuał rozpoczyna się moczeniem stóp z olejkami aromatycznymi następnie wykonywany jest peeling stóp. kolejnym etapem rytuału jest masaż tajski stóp, który skupia w sobie dwie techniki: masażu stóp i akupresurę stref refleksologicznych.

55 min / 180 zł
Udvartana

To intensywny rodzaj masażu wykonywany na całe ciało, oczyszcza organizm z toksyn i wyrównuje nierówności skóry. Do zabiegu używane są naturalne, ziołowe oleje i proszki, które wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają obieg krwi.

25 min/85 zł, 55 min/ 140 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY – częściowy/całościowy

To propozycja przygotowana specjalnie dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i zrelaksowanie umysłu. Delikatne ruchy i ciepły olejek gwarantują relaks i odprężenie.

25 min/ 90 zł, 55 min / 170 zł
MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA częściowy/ całościowy

Masaż oparty na klasycznych technikach . Głęboko relaksujący i odprężający o dość znacznym natężeniu.

25 min/100 zł, 55 min/190 zł
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – częściowy/całościowy

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, regenerując całe ciało i umysł.

55 min/200 zł
MASAŻ CIAŁA CIEPŁĄ CZEKOLADĄ

Porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychikę jak i ciało masaż ciepłą czekoladą zawierającą ziarno kakaowca, które pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin.  

55 min/190 zł
MASAŻ WELLNESS

Masaż relaksacyjny całego ciała na bazie aromatycznych ciepłych olejków, z masażem głowy i stóp.

55 min/180 zł
ODŻYWCZY MASAŻ CIAŁA CIEPŁYM MASŁEM SHEA

Odprężający, relaksacyjny masaż całego ciała na bazie masła shea. Doskonale nawilża, regeneruje, uelastycznia i dostarcza witamin. Szczególnie polecany dla skóry suchej.

55 min/190 zł
RYTUALNY MASAŻ ŚWIECĄ

Zaskakujący, obezwładniający zmysły zapachem i ciepłym dotykiem. Masaż relaksacyjny wykonywany ciepłym woskiem świecy.

55 min/230 zł
DOTYK LOMI – MASAŻ POLINEZYJSKI

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu. Charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

55 min/ 210 zł, 75 min/260 zł
FIRMOWY MASAŻ – Ukojenie od stop do głów

Relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym olejem, łączący w sobie techniki masażu klasycznego oraz masażu hawajskiego. Zakończony relaksacyjno-ujędrniającym masażem twarzy, na bazie specjalistycznych kosmetyków nawilżających oraz masażem głowy.

85 min/ 290 zł
MASAŻ masaż Abhyanga AJURWEDYJSKI CIAŁA, TWARZY I GŁOWY na oleju sezamowym

Zabieg inspirowany Ajurwedą. Pakiet składający się z dwóch zabiegów, stworzony dla osób zmęczonych i zestresowanych nadmiarem obowiązków. Masaż Abhyanga całego ciała wykonywany jest na bazie dużej ilości ciepłego oleju sezamowego i połączony z masażem twarzy oraz głowy.

45 min / 210 zł
SHIRODHARA – MASAŻ GŁOWY

Indyjski masaż głowy zwany inaczej masażem ,, na trzecie oko ’.
Jego wyjątkowość polega na polewaniu ciepłego oleju sezamowego, który delikatnie i subtelnie wylewa się wprawiając w relaksujący nastrój.

Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.