Massagen

Eine gut durchgeführte Massage wirkt entspannend, lindert Schmerzen und ist für Kraftregeneration günstig. Immer mehr Personen schätzen das richtig ein und nutzendiese wohltuenden Eigenschaften von Massagen. Unser professionelles Personal, Körperpflegemittel und erholsame Atmosphärein AtutMed&SPA verbessern Ihre Stimmung und helfen dabei, Stress und unangenehme Muskelspannung zu vergessen. Wählen eine für Dich geeignete Massageoder lass Dich von unseren Spezialisten beraten.

Cennik

45 min / 220 zł
Masaż głowy – Shirodhara

Indyjski masaż głowy zwany masażem ,, na trzecie oko“. Polega na polewania czoła i nasady włosów ciepłym olejem. Leczy napięciowe bóle głowy, wspomaga koncentrację i pamięć. Usuwa dolegliwości wywołane głównie przez zaburzenie energii, tj. bóle głowy i zatok, bezsenność, zaburzenia słuchu czy wzroku.

80 min/ 300 zł
Masaż Abhyanga

Ajurwedyjski masaż ciała, twarzy i głowy z użyciem ciepłego oleju sezamowego. To doskonała metoda na odstresowanie, poprawę przemiany materii i jakości snu. Masaż Abhyanga polecamy osobom, które mają osłabioną odporność.

60 min/ 200 zł
Masaż Kobido

Japońska technika liftingu twarzy bez skalpela. Skóra staje się napięta i gładka, a zmarszczki spłycone.

50 min / 150 zł
Rytualny masaż tajski stóp

Rytuał rozpoczyna się moczeniem stóp z olejkami aromatycznymi następnie wykonywany jest peeling stóp. kolejnym etapem rytuału jest masaż tajski stóp, który skupia w sobie dwie techniki: masażu stóp i akupresurę stref refleksologicznych.

50 min / 200 zł
Udvartana

To intensywny rodzaj masażu wykonywany na całe ciało, oczyszcza organizm z toksyn i wyrównuje nierówności skóry. Do zabiegu używane są naturalne, ziołowe oleje i proszki, które wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają obieg krwi.

25 min/90 zł, 50 min/ 150 zł
MASAŻ RELAKSACYJNY – częściowy/całościowy

To propozycja przygotowana specjalnie dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i zrelaksowanie umysłu. Delikatne ruchy i ciepły olejek gwarantują relaks i odprężenie.

25 min/ 100 zł, 50 min / 180 zł
MASAŻ KLASYCZNY CIAŁA częściowy/ całościowy

Masaż oparty na klasycznych technikach . Głęboko relaksujący i odprężający o dość znacznym natężeniu.

25 min/120 zł, 55 min/200 zł
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI – częściowy/całościowy

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, regenerując całe ciało i umysł.

50 min/210 zł
MASAŻ CIAŁA CIEPŁĄ CZEKOLADĄ

Porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychikę jak i ciało masaż ciepłą czekoladą zawierającą ziarno kakaowca, które pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin.  

50 min/200 zł
ODŻYWCZY MASAŻ CIAŁA CIEPŁYM MASŁEM SHEA

Odprężający, relaksacyjny masaż całego ciała na bazie masła shea. Doskonale nawilża, regeneruje, uelastycznia i dostarcza witamin. Szczególnie polecany dla skóry suchej.

50 min/240 zł
DOTYK LOMI – MASAŻ POLINEZYJSKI

Masaż ten wywołuje głębokie uczucie odprężenia i błogostanu. Charakterystycznymi technikami pracy są masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych ruchów, przez co zabieg staje się wyjątkowo harmonijny i relaksujący.

55 min/ 220 zł, 80 min/270 zł
FIRMOWY MASAŻ – Ukojenie od stop do głów

Relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym olejem, łączący w sobie techniki masażu klasycznego oraz masażu hawajskiego. Zakończony relaksacyjno-ujędrniającym masażem twarzy, na bazie specjalistycznych kosmetyków nawilżających oraz masażem głowy.

80 min/ 300 zł
MASAŻ masaż Abhyanga AJURWEDYJSKI CIAŁA, TWARZY I GŁOWY na oleju sezamowym

Zabieg inspirowany Ajurwedą. Pakiet składający się z dwóch zabiegów, stworzony dla osób zmęczonych i zestresowanych nadmiarem obowiązków. Masaż Abhyanga całego ciała wykonywany jest na bazie dużej ilości ciepłego oleju sezamowego i połączony z masażem twarzy oraz głowy.

45 min / 220 zł
SHIRODHARA – MASAŻ GŁOWY

Indyjski masaż głowy zwany inaczej masażem ,, na trzecie oko ’.
Jego wyjątkowość polega na polewaniu ciepłego oleju sezamowego, który delikatnie i subtelnie wylewa się wprawiając w relaksujący nastrój.

Tel: +48 63 270 87 15, ul. Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary.